Autor | Lavastaja

Koera pulm

„Koera pulma“ tegevus toimub kodutute loomade varjupaigas, kuhu elanikud satuvad erinevatel põhjustel – mõni on seal sündinud, teine juhuslikult sattunud, mõni omal soovil, teine vastu tahtmist. Kuid isegi varjupaigast võib kujuneda eriline maailm, milles segunevad kõigile tuttavad igapäevased tunded – rõõm ja kurbus, igatsus, armastus, kadedus ja hoolitsus. Maailm, kuhu on kokku saanud väga erinevad iseloomud, kuid mille iga asukas igatseb leida oma pere ja oma pesa. Maailm, kus sõprus ja armastus sulatab ka torisejate ja klähvijate jäised südamed, kus hea sõna ja leidlikkus julgustavad avardama oma silmaringi ja leidma uusi kaaslasi ning kus julgus ja uudishimu aitavad viia õnneliku lõpuga lahendusteni.

Kui sarnased on ikka inimesed ja loomad?

Janno Põldma teatriteksti põhjal Reet Paaveli poolt lavastatud etendus pakub kaasaelamist nii väiksematele kui suurematele vaatajatele, tegemist on inimlikke väärtusi hindava krapsaka ja südamliku teatrilavastusega, milles iga kirp leiab oma kasuka.

Esietendus 11.03.2016

Osades: Muriia – Tiia Olveti või Iiris Õunpuu, Rommi – Rainer Miller või Margus Illi-Illik, Oskar – Vane Üksküla või Aarne Solvak, Klaus – Kristjan Arunurm või Riho Antsmäe, Kass – Rita Palatu või Airi Altnurme, Mutt – Mart Vugt või Airi Altnurme, Vihmauss – Inge Kaseleht, Esimene kirp – Tiia Olveti või Iiris Õunpuu või Maiu Hirtentreu, Teine kirp – Rainer Miller või Margus Illi-Illik, Varjupaiga perenaine – Maiu Hirtentreu või Airi Altnurme, Mees – Aarne Solvak või Vane Üksküla või Mart Vugt.
Lavastaja: Reet Paavel

Lavastuse juht: Iiris Õunpuu. Kunstnik: Jana Volke. Heli ja valgus:  Margus Ruhno. Grimmeerija: Mari Simm.