Alejandro Radawski

Suremas sinust

Keegi ei sure armastusest ja keegi ei sure armastuse nimel.

Olivia teab seda. Ta elu on üks moonutatud pidu või ühe naise lõputud katsed rekonstrueerida seda, mis võinuks olla. Või on need variatsioonid ühe väikse tüdruku elust, kes püüab võidelda häguste mälestustega. Või armastaja ekslemine labürindis, ärgates ikka ja jälle õnnelikus õudusunenäos. Või armuvalus naise metsik eluviis majas, kus ringlevad võõrad.

Olivia rabeleb, et püüda konstrueerida tõde oma õnnetust armastusest ja kannatuste algpunktist. Alejandro Radawski kirjutatud ja lavastatud absurdikomöödia vaatleb armastust pöörasel ja koomilisel viisil.

Alejandro Radawski on poola-argentiina päritolu dramaturg ja lavastaja, kes on loonud oma teoseid Poolas, Soomes, Prantsusmaal, Itaalias, Kreekas ja Argentiinas. Tema kõige hiljutisem lavastajatöö on „Dom Bernardy A”, Krakowi Rahvusteatris. 2022. aastal teenis ta näitekirjaniku residentuuri Prantsusmaa riiklikust näitekirjanike akadeemiast, La Chartreuse.
https://linktr.ee/alejandroradawski

Etendus kestab 1 tund 30 minutit, ilma vaheajata.
Noortele (16+) ja täiskasvanutele.

Piletid saadaval Piletilevis ja pool tundi enne etenduse algust kohapealt.

Esietendus 9.01.2023

Osades: Olivia – Lilian Kuusk, Loore – Jaanika-Jane Tõnurist ja Maarja Korstnik, Bianka – Julia Varjund ja Maria Moor, Mairo – Karl-Joonatan Mets ja Aivar Luht, Saarmas – Kent Klaaser. Lavastaja: Alejandro Radawski

Autor: Alejandro Radawski. Tõlge: Julia Varjund. Valguskujundus: Alejandro Radawski. Video: Jürgen-Kristoffer Korstnik. Stsenograafia: Julia Varjund. Kostüümid: Alejandro Radawski. Graafika: Julia Varjund. Heli- ja valgusoperaator: Margus Ruhno. Lavastaja abi: Kairi Eliaser, Hanna Liis Tepper.

Etenduste ajad:

9.01.2023 kell 19:00 (KUMU) ESIETENDUS
10.01 kell 19:00 (KUMU)
12.01 kell 19:00 (KUMU)
13.01 kell 19:00 (KUMU)
14.01 kell 19:00 (KUMU)