Salme Teater kutsub Nõmme Kultuurikeskusesse

30.10.2016 | Salme Teater

Salme Teatril on suur rõõm kutsuda kõiki lapsi ja lapsemeelseid 05.11.2016 kell 15.00 Nõmme Kultuurikeskuse suurde saali osa saama Janno Põldma samanimelise nukunäidendi ainetel Reet Paaveli poolt lavastatud “Koera pulmast”.

Lavastuse tegevus toimub kodutute loomade varjupaigas, kuhu elanikud satuvad erinevatel põhjustel – mõni on seal sündinud, teine juhuslikult sattunud, mõni omal soovil, teine vastu tahtmist. Kuid isegi varjupaigast võib kujuneda eriline maailm, milles segunevad kõigile tuttavad igapäevased tunded – rõõm ja kurbus, igatsus, armastus, kadedus ja hoolitsus. Maailm, kuhu on kokku saanud väga erinevad iseloomud, kuid mille iga asukas igatseb leida oma pere ja oma pesa. Maailm, kus sõprus ja armastus sulatab ka torisejate ja klähvijate jäised südamed, kus hea sõna ja leidlikkus julgustavad avardama oma silmaringi ja leidma uusi kaaslasi ning kus julgus ja uudishimu aitavad viia õnneliku lõpuga lahendusteni. Kui sarnased on inimesed ja loomad? Janno Põldma teksti põhjal Reet Paaveli lavastatud teatritükk pakub kaasaelamist nii väiksematele kui suurematele vaatajatele, tegemist on inimlikke väärtusi hindava krapsaka ja südamliku lavastusega, milles iga kirp leiab oma kasuka.

Piletid müügil piletilevis ja piletimaailmas hinnaga vaid 5€

Pealkiri

02.02.2000 | Salme Teater

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.”